Wat een mooie dag was het, en wat is er goed gespeeld.
Bunkers en waste land waren GUR, wat betekende dat we daar niet in hoefde te spelen, misschien dat er daarom goed gespeeld is.
We hadden een mooi aantal deelnemers, waardoor het terras vol zat met Nederlanders. Het was erg gezellig en de prijs uitreiking was in goede handen bij Annette en Jelle. Bedankt voor de organisatie het was weer TOP!
Natuurlijk bedankt ik mijn flight , Cees, Roland en Lidy. Het was erg gezellig met mooi golf! We hebben heerlijk gelopen, nergens hoeven wachten en er hoefde ook niet op ons gewacht te worden. Super dag, bedankt!
Hier dan de uitslagen:
18 holes:
1ste: Hetty Lucassen 39 punten hcp 12,7
2de: Roger Nelemans 39 punten hcp 24,3
3de: Henk Badoux 38 punten hcp 19,4
Neary hole 7: Annette Rensen
Birdies: Hetty hole 4-18, Henk B hole 15, Nick hole 15, Anne Jan hole 1, Frans hole 12, Ernst hole 3, Roger hole14, Cees hole 3, Nicole hole 2, Hans hole 2.
9 holes:
1ste: Wim Stein 20 punten hcp 38,5
2de: Jose van Dijk 19 punten hcp 31,3
3de: Joop Hartsuiker 18 punten hcp 28,9
Wil Stein 18 punten hcp 29,5
Pam van Ees 18 punten hcp 35,4
Neary hole 7: niemand
Birdies: Fred hole 7, Jelle hole 7, Jose hole 2
Voucher is gewonnen door Ben van Ees.
Hetty Lucassen
Recente reacties